ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PUTHJA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: PUTHJA   Sat Sep 15, 2007 10:27 pm

sHkoj nje plak nga zonat e thella te malesise ne Prishtine,per te ble disa gjera.Rruges drejt qendres po putheshin dy te rinje!Plaku i pa mesuar te shoh kso sjellje ne malsi,u ndal dhe ua beri nje veshtrim per nje qast.Vajza e pa dhepo i thote djalit:Ndal me puthjet!Perse e pyeti djali me habi?Sepse dua te flas me at plak dhe e thirri:O mixhe,oj,u pergjegj plaku.A eshte puthja dashuri?Saper dashuri nuk di mixhes se jam plak,po mixha e din nje gje tjeter!Lisi nuk rrezohet me ferkime,sa gjaja jane ferkue per lisave te mi e as shejenuk ja u kane ba!Per te rrezue lisin mixhes,duhet hy ne pune,o sopata,o sharra-thaplaku dhe vazhdoi rrugen!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PUTHJA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Briliana Shaova:Puthja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: