ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ASNJĖ PIKĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: ASNJĖ PIKĖ   Thu Sep 13, 2007 3:22 pm

Dy pijanec po takohen nė rrugė dhe po bisedonin:
-A ke ngrėrė sot mėngjez?-e pyeti njėri.
-Unė?-Ruana zo,asnjė pikė,u pėrgjegj tjetri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ASNJĖ PIKĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: