ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ĒELĖSAT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: ĒELĖSAT   Mon Sep 10, 2007 9:21 pm

Sad Petriti po kthehej nga shkolla,me duar tenxena nenjeren qanten me libra tjetren me rroba sporti,e futi ēelesin ne goje,deri sa te lironte doren,per te hapur deren.Padashje e gelltiti ēelesin!
I merakosur,me teper se do ta qortonte e ema,sesa qe kishte gelltitur ēelesin,duke denesur e thirri nenen te puna ne telefon dhe po i rrefen:Me fal mami,padashur e kam gelltitur ēelesin!
-Mos qaj po i thote e ema,provo te hyshe per dritare!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ĒELĖSAT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: