ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NGA SHĖNDETSIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: NGA SHĖNDETSIA   Sat Aug 11, 2007 10:15 pm

Aborti eshte debimi i nje embrioni,ose fetusi,qe normalisht nuk eshte ne gjendeje te jetoj jashte mitres.Aborti spontan ose deshtimi,mund te ndodhi pershkak te papersosshmerise njerezore apo ndonje aksidenti.Te provokosh qellimisht abortin,vetem per te shmangur lindjen e nje femiu te pa deshiruar,do te thote te marrish me vetedije nje jete njeriu.Kjo duhet te jete e denuar nga ligji,zoti dhe mjekesia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Donusche
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 20/03/2009

MesazhTitulli: Re: NGA SHĖNDETSIA   Fri Mar 20, 2009 9:18 pm

ju pershedes ...me respekt dhe ju lutem nese dikush ka pergjigje qe tme sqaroj reth ksaj smundje (marbus crahm)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NGA SHĖNDETSIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Mjeksi e Shendetesi/Estetike-
Kėrce tek: