ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pak i ka ra veq sose e ka!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Pak i ka ra veq sose e ka!!!   Thu Sep 06, 2007 5:08 pm

U NXUNE DY FQINJE NE FJALE;DHE NJERI E SULMOJ RENDE TJETRIN

i SULMUARI PERBEHEJ SE DO TE I HAKMIRREJ,por babai e luste te mos e bejne kete,sepse ishin fqinje prej kohesh,dhe po prishnin fqinjesine.Lut e lut babai i gjori,po djali nuk leshonte pe.Mori kerrylen plaku,e shkoj i thirri pleqesine.
Erdhen pleqesia dhe po flasin me te lenduarin,dhe po i japin keshilla,sa qe thuaj see binden te ia fal fqiut!Po njeri nder pleqnaret nuk kishte qene fort i menqur.Cili eshte i demtuari pyeti pleqnari?Une po pergjigjet i lenduari.Pa ndal te shiqoj ku te ka goditur,po i thote ky gjysme pleqnari!I lenduari po i ofrohet e po ia tregon varren!Aiiiii,pak te paska ra,popo doket qe sose te ka!Ilenduari nga zemrimi,brofi para pleqnareve,kapi pushken dhe doli e e vrau fqiun!
I ati mbeti duke murmuritur,ohhhh,mjeri une qka po te bejkapleqnari i keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pak i ka ra veq sose e ka!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: