ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 dhembje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: dhembje   Tue Sep 04, 2007 7:30 pm

Mbreme duke u kthyar nga puna,ne qytetin OBERHAUSEN te Gjermanise,nemoshen 45 vjeqare ka humbur jeten ne nje akcident komunikacioni,mergimtari yne i dashur Ali Berisha,nga Besiana e Kosoves.Ai jetonte ne mergim qe nga viti 1993,ka lene pas vetes bashkeshorten me dy vajza,i ndjeri nuk kishte djale.Nje kohe te gjate ka punuar me ne.Ali Berisha ishte i urter,i dashur,atdhetare dhe veprimtare i shquar.Vdekja e tij na ka tronditur ne mergimtareve te ketij rajoni,por me se keqi familjen e tij te ngushte.Ngushellojme familjen e tij,shoket dhe miqet,per kete humbje te rende tragjike.
Malli per te tek mergimtaret qe e njohen,do te mbetet i pa shlyar ne jete.
Lamtumire i nderuari mik i dashur Ali Berisha,
I lehte te qofte dheu i Kosoves,te cilen shume e deshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
dhembje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: